لیست کلاس ها و مقاطع مدرسه مجازی ملل

لیست کلاس ها و مقاطع مدرسه مجازی ملل یا همان مدرسه بدون مرز ملل به صورت دخترانه و پسرانه در مقاطع مختلف از ابتدایی دوره اول و دوم تا متوسطه دوره اول و دوم به صورت مجزا و با بهره‌گیری از برترین اساتید کشوری و امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در حال خدمت‌رسانی به دانش‌آموزان ایرانی و غیر ایرانی فارسی زبان می‌باشد.

در زیر می‌توانید. لیست مقاطع آموزشی و دوره‌های تک درس که می‌تواند تقویت کننده دانش‌آموزانی که به هر علتی (از ضعف مدرسه که تحصیل کرده‌اند. تا مسائل یا خواست فردی) در یک یا چند درس شرکت کنند، موجود است.

لیست کلاس های مدرسه مجازی ملل

لیست مقاطع تحصیلی

دوره اول و دوم ابتدایی دخترانه و پسرانه

براساس طبقه‌بندی تحصیلی در سیستم آموزشی ایران آغاز دوران تحصیلی با مقطع ابتدایی می‌باشد که خود به دو نیمه سه ساله تقسیم شده است. با توجه به اینکه دوره ابتدایی از مهم‌ترین و پایه‌ای‌ترین دوران تحصیلی می‌باشد. برای ثبت‌نام فرزند خود حتما فرم‌های ثبت‌نام در سایت را پر کرده یا با شماره‌های تماس مدرسه تماس بگیرید. لیست کلاس های و مقاطع تحصیلی مقطع ابتدایی برای هر دو گروه جنسی دخترانه و پسرانه نیز موجود می باشد.

دوره اول و دوم متوسطه برای دخترانه و پسرانه

پس از پایان دوران ابتدایی براساس ساختار تعریف شده تحصیلی در سیستم آموزشی ایران دوران متوسطه قرار دارد که آن نیز همانند دوران ابتدایی خود به دو نیمه‌ی سه ساله تقسیم می‌شود تا در نهایت دوران ۱۲ ساله تحصیلی مطابق با ساختار k12 تکمیل شود.

با این تفاوت که در نیمه اول متوسطه دانش‌آموز، روند تحصیلی قبل را ادامه می‌دهد  ولی در دوره دوم دانش‌آموز با انتخاب رشته مواجه می‌شود  و براساس انتخاب رشته خود در یکی از رشته‌های نظری که عبارتند از ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی  و در آخر علوم و معارف اسلامی ادامه تحصیل؛ تا دریافت مدرک دیپلم را طی می‌کند.

تک درس های ملل